Срећна Нова Година!

Поводом предстојећих празника у нашој школи је реализовано неколико активности током последње седмице првог полугодишта.
-У одељењу 2. и 3. разреда чланови библиотечко-литерарне секције одржали су Новогодишњи квиз.
– У одељењу 1. и 4. разреда одржана је радионица прављења украса са новогодишњим порукама које су ученици написали једни другима.
-На иницијативу Ученичког парламента организована је акција прикупљања слаткиша од којих су направљени пакетићи за неколико ученика наше школе.
-Последњег дана првог полугодишта одржана је приредба ученика млађих разреда, коју припремили учитељи матичне школе, у сарадњи са наставницом енглеског језика и школском библиотекарком.
-Након тога је одржан Новогодишњи турнир у стоном тенису и одбојци и шаху за ученике, њихове родитеље и наставнике.
Срећне божићне и новодоишње празнике жели вам ОШ ,,Јордан Ђукановић“!🌟🎄✨