Школска слава

Школска слава, Савиндан, обележена је у матичној школи и издвојеним одељењима. Домаћин славе било је одељење осмог разреда. Слава је подигнута уз ломљење славског колача и Светосавску химну. Након тога је уследило обраћање директорке школе присутнима- запосленима, бившим и садашњим ученицима, њиховим родитељима, као и гостима из локалне заједнице. Затим су додељене награде за најбоље радове на ликовно-литерарном конкурсу наше школе посвећеном Светом Сави, као и награде које су ученици наше школе освојили на литерарним конкурсима Дечјег културног центра Ниш и Савеза еколошких организација Србије.
Уследила је представа чланова драмско-рецитаторске секције.
Након свечаног ученичког програма организовано је послужење за све присутне, као и хуманитарна акција прикупљања средстава за нашу суграђанку Јану.